Günümüz dünyasında kullanım alanı gittikçe artan ve kullanım alanlarının günden güne daha da artmış bulunan solid polikarbon ve oluklu polikarbon ürünü için digital ortam da yapılan aramalar ve uygulama örnekleri arama uygulamaları trendi artmıştır.

Modern tarım alanında son gelişmeler dona soğuğa ve istenmeyen ani ısı artması ve soğumasına karşı seralarda kullanım oranı artmış olup,bu sayede yılın 12 ayında meyve sebze üretimi yapılmakta ve topraksız tarım ve tarımda verimlilik oranını gittikçe artırmıştır.

polikarbon modern tarım alanında kullanımı

Son 2-3 ayda dünyamızı saran korona tehdidine karşı sağlık alanında koruyucu malzeme olarak 0,75 mm solid polikarbon, pet-g ve pet olarak kullanım alanına girmiş olup.koruma amaçlı olarak da güzellik salonları berber salonu restaurantların masaları için bölme amaçlı olarak kullanım alanı oluşmaktadır. 11 Mayıs 2020 saat 09: 00 itibarı ile açılacak olan maskeler koruyucu maske ve koltuk araları mesafelere ara bölme olarak oluklu polikarbon kullanımına açacaklardır.

Koruyucu maske olarak kullanımında pet-g ve pet den yapılan bu ürünlerde bu işleri icra eden kişiler tarafından kullanıma başlanacaktır.Siperlik olarak kullanılan maskelerin mutlaka kullanılması uygun olacaktır.

Ürünlerimizin kullanım alanları ile ilgili bilgilendirme açıklamaları sitemizde yayınlanmaya devam edecektir.Bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.